Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

     Spalio 1 - ą dieną Kalvarijos socialinės globos namuose šventėme pagyvenusių žmonių dieną. 
     Globos namuose gyvena daug senjorų, kuriuos šią dieną sveikino VŠĮ Lazdijų kultūros centro Krosnos kultūros namų smagios muzikėlės ansamblis „Vakaruška" (vadovas G. Česnulis). Koncerto rėmėjas UAB Kalvarijos baldai vadovas Kęstutis Pauža padovanojo įstaigos bendruomenei nuostabią šventę.                      
      Globos namuose skambėjo daugybė gražių žodžių, dainų, juokas, o akyse matėsi džiaugsmas ir dėkingumas. Senjorai dažnai patenka į socialinę atskirtį, dėl savo amžiaus, sveikatos problemų ar ekonominės padėties, tačiau pagyvenę žmonės per savo ilgus gyvenimo metus sukaupė didžiulę patirtį, iš kurios gali pasimokyti jaunoji karta. Dažnai žmonės nevertina senjorų išminties, tačiau be reikalo, nes jie gali išmokyti džiaugtis kiekviena akimirka, žmogumi, skyrusiu laiko ir dėmesio. Senatvė gali parodyti žmogaus grožį, kaip gebėjimą priklausyti nuo kitų, priimti pagalbą, dalintis patirtimi.                      
     Senatvė atskleidžia žmogaus vidinį grožį. Kūnas nyksta, tačiau siela gali skleistis. Mes pamirštame šią grožio dimensiją, kad grožis nėra vien akims, ausims ar uoslei, bet ir mūsų sielai. Siela mato giliau, ne tik tai, kas yra išorėje.
     Šią dieną senjorai nuoširdžiai šypsojosi ir džiaugėsi muzika, kiekviena akimirka ir svečiais atvykusiais jų pasveikinti. Džiugu, kad geros valios žmonės, mylintys muziką atvyko į Kalvarijos socialinės globos namus skyrė savo laiką ir padovanojo smagią šventę. Popietės metu nuolat skambėjo dainos, netrūko šokių ir gerų emocijų. Nuoširdumas, muzika, suteikianti džiaugsmo publikai ir patiems atlikėjams, skverbėsi į susirinkusiųjų širdis.