Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Išvyka į gyvūnų globos namus ,,Mindraja“

    Spalio 7 d. globos namų gyventojai vyko į Uosinės kaime įsikūrusius gyvūnų globos namus ,,Mindraja". Antrus metus iš eilės tokiu būdu gyventojai pamini pasaulinę gyvūnijos dieną.
    Atvykus į ,,Mindrąją" mus pasitiko gyvūnus prižiūrintis darbuotojas, kuris pavedžiojo po teritoriją ir trumpai papasakojo gyvūnų atsiradimo globos namuose istorijas. Buvo nesunku pastebėti, jog beglobių šuniukų šiais metais kur kas mažiau nei tuomet, kai paskutinį kartą čia lankėmės. Negalėjome nepasidžiaugti ištuštėjusiais aptvarais, nes tai reiškia, kad šunys atrado sau naujus namus. Apžiūrėję, paglostę šuniukus patraukėme į netoliese esantį pastatą, kuriame laikomos katės. Priešingai nei praėjusiais metais, šįmet pavyko pamatyti ir jų. Specialiai įrengtuose aptvaruose vaikštinėjo ne tik suaugę katės, bet ir jų mažyliai, kurie noriai gretinosi prie aptvaro durų ir leidosi gyventojų paglostomi. 
   Sakoma, kad gyvūną glostančio žmogaus pulso dažnis sumažėja 16 proc., atsipalaiduoja raumenys, pagerėja virškinimas, kvėpavimas tampa tolygus. Šuns glaustymasis sumažina kraujospūdį. Tuo tarpu bendravimas su katėmis taip pat normalizuoja kraujospūdį ir širdies ritmą, malšina stresą, lėtinį nuovargį, depresiją. Gyvūnai suteikia saugumo jausmą, ramina ir atpalaiduoja. Tad gyvūnų lankymas visapusiškai naudingas gyventojams. Žinoma, gyvūnams atvežėme ne tik šiltas emocijas, meilės, bet ir skanėstų. Iš globos namų išvykome linkėdami, kad čia esantys šunys ir katės kuo greičiau rastų naujus šeimininkus.
NUOTRAUKOS