Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Įmink mįslę penkiagyslę

     Vasario 6-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namuose, užimtumo kabinete, vyko proto mūšis „Įmink mįslę penkiagyslę". Jau tradicija tampančiu renginiu susižavi vis daugiau gyventojų ir darbuotojų.
     Mįslėse buvo daug metaforų, perkeltinės prasmės ir užuominų. Joms įveikti reikėjo ne tik loginio, bet ir kūrybinio mąstymo, išmanyti tautosaką. Popietės dalyviams iš viso buvo pateiktos septynios užduotys iš mįslių temos.
     Dalyviai susiskirstė į dvi komandas, sugalvojo skambius pavadinimus, išsirinko savo kapitonus prisistatymus ir jau nuo pat pradžių susivienijo kovai su priešininkais.
     „Įmink mįslę penkiagyslę" paskatino gyventojus skaityti knygas, lavinti protą ir domėtis tautosaka, bei kūrybiškai mąstyti. Gyventojai aktyviai ruošėsi šiam „protų mūšiui".
     Po renginio visi susėdo atsipūsti, atsigerti kavos, pasivaišinti saldumynais ir aptarti žaidimą, kuris buvo gera „proto gimnastika", suteikusi daug azarto, puikios nuotaikos, pasitikėjimo savimi ir savo žiniomis. Šis renginys suteikė daug gerų emocijų, ugdė komandinio darbo gebėjimus, suvienijo gyventojus.