Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grožio paskaita moterims

     Moters prigimtis - skleisti grožį, būti gražia, kurti harmoniją, spinduliuoti meile ir šviesa. Kiekviena moteris viduje jaučia, kad tai yra tikrasis jos pašaukimas, tačiau ne retai jaučiasi per daug pavargusi, kad galėtų tai daryti.
     Kovo 12 d. Kalvarijos socialinės globos namų moterys kartu su kosmetologe Hanna Harazhan susibūrė į jaukų moterišką ratą, pakalbėti apie įvairiapusį kiekvienos moters grožį, kaip jį puoselėti savyje, aplink save, išsilaisvinant nuo emocijų, kurios trukdo moters grožiui atsiskleisti.
     Kadangi grožis - kiekvieno žmogaus išvaizdos atspindys, todėl reikia jį puoselėti. Į svečius atvykusi kosmetologė stengėsi padaryti moteris laimingomis ir savimi pasitikinčiomis asmenybėmis. Popietėje moterys mokėsi kasdienės veido odos priežiūros gudrybių ir buvo pademonstruotos veido makiažo paslaptys. Moterys sužinojo, kad makiažo procesas prasideda nuo odos tipui tinkamų toninių priemonių dengimo. Ši priemonė privalo harmoningai derėti prie veido odos spalvos. Jei teisingai bus parinkta spalva, kiekviena atrodys itin natūraliai. Akių vokų šešėlių spalva turi derėti su moters akių spalva bei apranga. Ir reikėtų nepamiršti, kad dieną dažomės mažiau, renkamės šviesesnes spalvas, o vakare makiažas turėtų būti ryškesnis.
     Visos moterys buvo pakviestos kartu ruoštis pavasario atgimimui. Drauge atgaivinti savo kūnus ir širdis.