Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Paskutinė vasaros savaitė“

    Nors rugpjūtis gerais orais nelepino, tačiau paskutiniąją vasaros savaitę vos saulei ryškiau suspindus ir vos pakilus termometrų stulpeliams, mes skubėjome nors šiek tiek pasidžiaugti maudynėmis ar išbėgti į lauką žaisti žaidimų.

    Gyventojai šią savaitę keliavo prie Orijos ežero. Čia mėgavosi saulės voniomis, prisiminė plaukimo įgūdžius, o drąsesnieji ir šokinėjo nuo čia pat esančio tramplino.

    Vos lietus nustojo lyti, mes išėjome į lauką žaisti žaidimų. Įsitaisę pavėsinėje išmėginome stalo žaidimą ,,Monopolis". Tai „Greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas", žaidėjai perka bei parduoda miesto gatves, perka namus bei viešbučius, renka iš priešininkų nuompinigius ir taip plečia savo įtaką. Žaidimo tikslas - priversti priešininką bankrutuoti. ,,Monopolis" ne tik sukelia daugybę teigiamų emocijų, žaisdami gyventojai lavina skaičiavimo įgūdžius, smulkiąją motoriką, pasitelkiant žaidimą skatinamas loginis mąstymas.

    Nevengėme ir aktyvesnės veiklos, tad į lauką išsinešę kamuolius ar raketes žaidėme krepšinį, badmintoną ir įvairias estafetes. 

    Rudenėjant globos namų pievelę papuošė nuo medžių nukritę obuoliai. Surėmę pečius gyventojai sutvarkė aplinką - surinko obuolius, iš kurių vėliau kepė gardžius pyragus. O tam kad į lauką eiti būtų dar smagiau ir aplinka atrodytų gražiau, sugrėbėme ir nušienautą pievelę. Tad suspėjome ne tik pasidžiaugti paskutiniais šiltais vasaros saulės spinduliais, bet ir pagražinome aplinką.
NUOTRAUKOS