Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miesto šventė „Šypsausi savo kraštui“

    Nuo senų laikų Kalvarija pasižymi savo krašto tradicijų ir papročių puoselėjimu. Kiekvienais metais miestelyje organizuojama šventė suburianti ne tik kalvarijiečius, bet ir aplinkinių bendruomenių narius. Šios šventės tikslas pritraukti kuo daugiau bendruomenių, kurios turėjo galimybę pristatyti savo nudirbtus darbus, pasidalinti kulinarinio paveldo patiekalais. Rugsėjo 8 dieną Kalvarijos socialinės globos namų bendruomenės nariai turėjo garbę dalyvauti šventėje, pristatyti gyventojų darbelius, bei pavaišinti namine duona, gira ir mūsų sode užaugintais obuoliais.
    Renginio metu veikė amatininkų mugė, visi atvykę į šventę galėjo įsigyti įvairių suvenyrų. Didelis sujudimas buvo Kalvarijos savivaldybės bendruomenių kiemeliuose.
    Antroje dienos pusėje, vyko eitynės nuo Nepriklausomybės paminklo į Karališkąjį parką. Nors lauke oras nebuvo labai malonus, visi žygiavome su pakilia nuotaika ir keliavome link iškilmingos šventės atidarymo Karališkajame parke. Renginys prasidėjo iškilmingu šventės atidarymu, festivalio konkurso ,,Kanklėmis kankliuokime, sutartinę traukime" dalyvių koncertu.      Šventėje mes prisistatėme suvalkietišku lietuvių liaudies rateliu ,,Šimas mano dėdė", kuris priminė mūsų protėvių dvasią lydinčią mus iš kartos į kartą. Renginio organizatoriams dovanojome medelį, kurį padarė mūsų globos namų gyventojai, linkėdami kad šis medelis primintų kartų stiprybę, vieningumą, palaikymą, bei bendravimą praeities kartų su ateinančiomis kartomis.Vakare mus linksmino LNK muzikos akademijos dalyvis Nerijus, grupė ,,Pop Ladies" ir ,,Rebelheart". Vakarą praleidome turiningai, namo sugrįžome pakiliomis nuotaikomis.