Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šventė „Iš kartos į kartą“

    Šių metų rugpjūčio 24 d. Kalvarijos socialinės globos namuose buvo suorganizuota šventė skirta tautos dienai paminėti. Šventės tikslas - atskleisti Lietuvos regionų tradicinius krašto papročius, išsaugoti tautiškumą, branginti savo tautinį ir kultūrinį savitumą, siekiant bendrauti ir bendradarbiauti su kitais globos namais. Į šventės kiemelį susirinko daug svečių net iš septynių globos namų, iš keturių regionų. Suvalkijos regioną atstovavo - Didvyžių, Ilguvos, Suvalkijos socialinės globos namai, bei Marijampolės specialieji soc. globos namai. Dzūkijos regioną - Veisėjų socialinės globos namai, Aukštaitijos - Strėvininkų socialinės globos namai, Žemaitijos regioną - Adakavo socialinės globos namai. Pirmą kartą mūsų globos namuose svečiavosi Veisėjų, Adakavo ir Strėvininkų socialinės globos namai.
    Atvykę svečiai buvo sutikti su tradiciniu suvalkietišku sūriu. Šventė pasidėjo, kai renginio vedėjas į kiemelį atvežė arklio traukiama karieta, sveikinimo žodį tarė mūsų globos namų direktorė. Šventės svečiai pristatydami savo kraštą, jo tradicijas ir papročius dainavo  dainas,šoko šokius pasirėdę tautiškais rūbais. Atsivežė ir pristatė savo regionui būdingą patiekalą.
    Šios gražios šventės nebūtų įvykę be mūsų rėmėjų. Mums labai padėjo Dainavos apygardos 1 - oji rinktinė, Sigitas Matulevičius, Laimius Levickas, Šeštokų kultūros namų moterų ansamblis „kaimynės", parduotuvė „Eglė", ŽŪB „Šaltekšnis", parduotuvė UAB „Senukai", „Mantinga" labdaros ir paramos fondas, AB „Akytbetonio gaminiai", UAB „Kratonas", AB „Žemaitijos pienas", UAB „Vigesta", UAB „Viržis", Kalvarijos meno mokyklos mokiniai ir mokytojai: Laima Danauskaitė, Albinas Venclovas, Regina Mačiulskienė, Dalia Straleckaitė.
    Didelį ačiū norime pasakyti visiems į šventę atvykusiems svečiams, taip pat visų socialinių globos namų atstovams už aktyvų dalyvavimą renginyje „Iš kartos į kartą", bei gražų bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir tradicinių vertybių puoselėjimą. Tikimės, kad neprarasime tarpusavio ryšio ir toliau bendrausime, bei bendradarbiausime.