Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ekskursija į Vilnių

    Rugpjūčio 8 dieną globos namų gyventojams suorganizavome pažintinę ekskursiją į Vilniaus miestą. Jos tikslas buvo supažindinti gyventojus su Vilniaus miestu, aplankyti žinomas vietas, paįvairinti globos namų gyventojų aplinką. Nors išvykome anksti ryte kelionė neprailgo, štai mes ir Vilniuje. Ekskursiją pradėjome aplankydami trijų kryžių kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Vilniaus miesto panorama. Taip pat aplankėme garsiąją Vilniaus Katedros aikštę, „kopėme" į Gedimino pilį, šiek tiek pailsėję ėjome apžvelgti pilies vidaus, kurios daugelis buvo dar nematę. Visiems labai patiko kareivių šarvai, kardai, skydai. Užlipę ant Gedimino pilies viršaus, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, visi drauge nusifotografavome.
    Lankėmės „Pinigų Muziejuje", kuriame mus pasitiko pats muziejaus įkūrėjas ir mielai sutiko papasakoti apie eksponatus. Visi susidomėję klausėsi papasakojimo apie pinigų atsiradimą, kaip jie buvo gaminami, kaip buvo atsiskaitinėjama jais. Pinigų muziejuje yra ir daug naujos technikos - viena iš jų elektroninės svarstyklės, kurios pamatuoja žmogaus svorį ir paverčia kiek žmogus svertų būdamas aukso, sidabro ir platinos pavidalu. Taip pat senovinis telefonas, kuris skamba tol, kol lankytojai nepakelia ragelio, o kitame ragelio gale pasakojama istorija apie muziejų. Įspūdingas buvo didelis monitorius, kuriame galime matyti visas pasaulio šalis, priėjus prie „pultelio" ir paspaudus šalį apie kurią mes norime sužinoti, ekrane pasirodo informacija ir visi svarbiausi duomenys apie ją, bei pinigus. Tiems kas įdėmiai klausėsi istorijos apie pinigus nuo pradžių, buvo galima išbandyti savo sėkmę atsakant į pateiktus klausimus, už teisingus atsakymus buvo įteikiama „dovanėlė". Po apsilankymo muziejuje visi išalkome ir vykome pavalgyti pietų.
    Pasistiprinę maistu važiavome į kinologijos centrą, kur buvome pakviesti į vidų pasiklausyti paskaitos apie kinologų darbą, šunų dresiravimą, žiūrėjome filmą apie kinologijos veiklą. Ėjome apžiūrėti patalpų, kur laikomi, maudomi, džiovinami ir mokinami šuniukai. Vienas iš kinologų su savo augintiniu pademonstravo „programėle".
    Visi geri dalykai kažkada pasibaigia, taip ir mūsų ekskursija baigėsi. Šia pažintine kelione visi liko patenkinti ir laimingi.