Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gatvės krepšinis 3x3

     Rugpjūčio 21-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namų kieme vyko gatvės krepšinio 3x3 turnyras, kurį organizavo Kalvarijos savivaldybės sporto centras.
     Pademonstruoti savo sugebėjimus ir gerai praleisti laiką gatvės krepšinio šventėje galėjo žaidėjai, o ir keletą valandų vykstantis turnyras sutraukė daug žiūrovų. Krepšinio žaidėjų laukė: vasariškos nuotaikos, rungtynės lauko aikštelėje ir kitos pramogos.
    Varžybose dalyvavo 3 komandos: dvi mūsų globos namų gyventojų komandos („Statyba" ir „Neptūnas") ir Kalvarijos neįgaliųjų draugijos komanda. Varžybos buvo atkaklios ir įtemptos.
    Prizines vietas iškovojusios komandos buvo apdovanotos medaliais ir taurėmis. Mūsų gyventojams pasisekė ir jie laimėjo 2 pirmąsias vietas: „Neptūno" komanda tapo turnyro nugalėtoja, o „Statybai" atiteko antroji vieta.
    Vyko baudų, tritaškių metimų konkursai, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Turnyras labai svarbus gyventojams, pasitarnaujantis sveikatos stiprinimui, gyvenimo kokybės gerinimui.
    Krepšinio rungtynėms pasibaigus dalyviai spinduliavo puikia nuotaika ir tikino, jog su nekantrumu lauks kito organizuojamo gatvės krepšinio turnyro.