Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Apsilankymas fotografijos parodoje Marijampolėje

     Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai išvyko į Marijampolės „Draugystės" biblioteką, kurioje buvo eksponuojama nuo rugsėjo 4d. iki 20d. fotografijos paroda „Takai, takeliai". Tai vienerių metų geriausios, įdomiausios sustabdytos akimirkos įvairių kelionių metu, kurias įamžino patys gyventojai.  Nuostabūs mūsų krašto gamtos vaizdai.       Kiekvienoje nuotraukoje atsispindi vis kita nuotaika: nostalgija, tyla, ramybė, džiugesys. Tik meniškos sielos žmogus pastebi, kokie gražūs Lietuvos takai ir takeliai.
     „Šauni jūsų paroda. Spalvinga, įtaigi, savita", - taip atsiliepė bibliotekos darbuotojai ir lankytojai. Viena bibliotekos skaitytoja, aplankiusi mūsų parodą, padėkojo asmeniškai visiems gyventojams už nuostabią parodą.
    Bibliotekos darbuotojos supažindino mus su biblioteka. Gyventojai aplankė visus jos skyrius. Ypač patiko spalvingas vaikų literatūros sektorius.
    Atsisveikinant, mes buvome pakviesti ir kitais metais eksponuoti parodėles „Draugystės" bibliotekoje. Išvyką tęsėme Marijampolės Poezijos parke.  Pasigrožėję nuostabiais vaizdais jau šiek tiek rudenėjančios gamtos, gyventojai pasinaudojo proga pasportuoti su lauko treniruokliais. Aktyvus laisvalaikis gamtoje ir žaidimai yra labai reikalingi, nes per patiriamas teigiamas emocijas padeda žmogui fiziškai stiprėti.  Parke radome skulptūrinę kompoziciją, skirtą įamžinti Vytauto Kernagio atliekamą dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj". 
    Pasivaikščiojimą po Marijampolę pabaigėme Vytauto parku.  Visi galėjo patvirtinti, kad tai puiki vieta pasigrožėti gamta, pailsėti ar tiesiog pabėgti nuo rutinos. Geros nuotaikos ir turiningai praleidę dieną, sugrįžome namo.