Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vasaros uždarymo šventė

     Rugpjūčio 23-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai atsisveikino su margaspalve vasara. Iš pat ryto pasipuošę pavėsines, visi susirinko į vasaros uždarymo šventę.  Vasara išeina, išsinešdama džiaugsmo akimirkas, su ja išplasnojo ir paukščiai, džiuginę visus savo giesmėmis. Nuotaikos buvo įvairios ir džiugios, ir truputį liūdnos. Juk žinome, kad ruduo užgesins gėlių spalvas, nurengs medžius, vis rečiau šypsosis saulė.  Bet drauge nutarėme, nors vasara baigiasi, neverta nusiminti ir  ją reikia linksmai išlydėti.  Kiekvienas metų laikas savaip žavingas ir ypatingas.
     Gyventojai kartu su užimtumo specialiste, socialiniais darbuotojais ir socialinio darbo vadove pademonstravo,  ką nuveikė  būreliuose ir, kaip smagiai bei įdomiai ten leido laiką.
     Skambant linksmai muzikai visi šoko, dainavo, pūtė burbulus, piešė su kreidelėmis, sportavo ir linksmai leido laiką gamtoje.
     Tai puiki galimybė kartu pabendrauti, geriau pažinti vieniems kitus, užmiršti problemas ir rūpesčius, parodyti savo gebėjimus ir pasidžiaugti kitų atliktais darbais, pasivaišinti pačių užaugintu derliumi, ištiesti vienas kitam ranką ar pasakyti šiltą žodį.