Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vasaros uždarymas

     Kalvarijos socialinės globos namų kieme rugpjūčio 28-tą dieną tvyrojo šventinė nuotaika. Susirinkome pasidžiaugti vienais paskutiniųjų saulės spinduliais ir išlydėti vasarą.
     Ant popieriaus lapo liejome vasaros spalvas, klausėme ir dainavome dainas apie vasarą, žaidėme žaidimus, pūtėme balionus ir puošėme jais pavėsinę.
    Gyventojai kiemelyje piešė ant asfalto spalvotą vasarą.  Kūrybinė vaizduotė skleidėsi tartum margaspalviai vasaros žiedai. Piešiniuose jie keliavo, plaukė, ilsėjosi, šventė, gražino pasaulį. Į kurį kūrinį bepažvelgtum, visur skleidėsi šiluma, bendrystė ir gera nuotaika. Juk tai, kas sklinda iš sielos yra nepakartojama. Baigę piešti visi dalyviai pasidžiaugė vieni kitų darbais, bendravo tarpusavyje, įsiamžino prie savo kūrinių. Tikime, kad pabuvę kartu, pasinėrę į bendrą kūrybą, tapome geresni, nuoširdesni, jautresni.
     Koks būtų vasaros palydėjimas be geros muzikos. Todėl vasaros palydas pabaigėme diskoteka. Tokios nuotaikingos šventės - tai ne tik puiki galimybė pabendrauti, bet ir atsipalaiduoti, smagiai drauge praleisti laiką. Juk šiandien mus džiugino dar ir nuostabi, saulėta diena.
     Šventėje buvo laikomasi atstumo ir gyventojų skaičius buvo ribojamas dėl COVID-19.