Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vasario 14-oji

     Pačių nuostabiausių dalykų pasaulyje negalima pamatyti ar paliesti. Juos reikia pajusti širdimi. (JAV rašytoja ir politinė veikėja Helen Keller)

     Vasario 14 - ąją dieną Kalvarijos socialinės globos namuose tvyrojo gera nuotaika ir šventiška atmosfera. Gyventojai ir darbuotojai dovanojo vieni kitiems širdeles linkėdami mylėti ir būti mylimiems.   
     Šv. Valentino diena švenčiama jau labai seniai, tačiau daugelis švenčiančiųjų nežino, kas buvo tas Valentinas, iš kur atsirado šios šventės tradicijos. Legenda byloja, kad imperatorius Klaudijus II nusprendė, jog vedę vyrai yra prasti kariai ir šeimyninė laimė bei asmeninio gyvenimo sėkmė, trukdo jiems tinkamai atlikti karines pareigas bei prievoles, todėl savo imperijoje jis griežtai uždraudė santuokas. Tačiau čia vistiek buvo labai daug įsimylėjėlių, kurie norėjo įtvirtinti savo santuoką, todėl jaunas šventikas Valentinas, nepaisydamas imperatoriaus paliepimo, padėdavo slaptai susituokti tam pasiryžusiems jauniems žmonėms. Šventikas buvo nuteistas mirčiai, tačiau žmonės per jo mirties metines suorganizavo įsimylėjėlių šventę.    
     Valentino dienai skirtas renginys prasidėjo romantiškomis mintimis, kurias užrašę įžymūs žmonės, poetai. Vis tik meilė yra įkvėpusi daugybę žmonių, net yra sakoma, kad šis nuostabus jausmas yra viso pasaulio varomoji jėga.    
     Į Šv. Valentino šventę susirinkę gyventojai susiskirstė į dvi grupes: vieni aktyviai dalyvavo žaidimuose, o kiti pasiliko žiūrovais. Šiais metais aktyviausiems gyventojams buvo paruošti žaidimai, šokių maratonas. Gyventojai stengėsi atlikti visas užduotis, nes žinojo, kad jų laukia prizai ir apdovanojimai.    
     Prisišokome diskotekoje - taip smagiai pažymėdami šią dieną. Geros emocijos lydėjo visą popietę, niekas nenorėjo skirstytis.     
     Tikimės, kad Šv. Valentino diena atnešė į įstaigą daugiau meilės ir pagarbos. Linkėjome nuolat mylėti ir rodyti meilę vienas kitam.