Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Švaros akcija „Darom“

    Šiemet Lietuvoje „Darom" akcija turi ir daugiau gerų naujienų. Šis projektas truks ne vieną dieną, o net tris savaites. Vyks ne tik įprasta švarinimo diena miestuose ir gyvenvietėse, bet ir talkos Lietuvos miškuose ir nacionaliniuose parkuose.
     Gegužės 7 dieną  globos namuose taip pat vyko švaros akcija. Prie šios akcijos prisijungė Kalvarijos gimnazijos 10 klasės mokiniai ir mokytojai. Susirinkę gyventojai kartu su mokiniai pasidalino į kelias grupeles ir pasiskirstė darbus. Dvi grupelės ėjo rinkti iš pakelių ir aplinkui teritoriją šiukšlių. Kiti grebojo nuo rudenio likusius lapus, kartu su šiukšlėmis ir rinko nugenėtas medžių šakas. Dar kiti kasė ir vežė žemes, globos namų merginos tvarkė gėlių darželius. Visiems buvo daug darbo. Po kelių valandų darbo buvo malonu matyti pagražėjusią mūsų globos namų teritoriją, ji tapo švaresnė ir šviesesnė. Atrodo surinkome nemažai šiukšlių, bet kiekvienais metais jų vis mažėja. Po talkos visi dirbusieji patraukė link pavėsinės pailsėti ir atsigaivinti šaltomis sultimis. Gera nuotaika ir noras švarinti aplinką garantavo sėkmingą darbą.
     Kaip nuostabu ir gera būti darbščių žmonių būryje. Kiekvienas padarytas darbas įgauna didžiulę prasmę, kai jis daromas su meile, užsidegimu. Tie žmonės, kurie dirbo, pakėlė numestas šiukšles, tikėkimės, kad niekada nemėtys šiukšlių pakelėse, miškuose ir kitose neleistinose vietose.
     Dėkojame Kalvarijos gimnazijos 10 klasės mokiniams ir jų mokytojams už gerą darbą ir pagalbą tvarkant mūsų globos namų aplinką.