Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pasaulinė knygos diena

     Pasaulinė knygos diena švenčiama visame pasaulyje. Šia švente siekiama pabrėžti knygos vertę, nes atsiradus televizijai ir internetui, žmonės mažiau skaito knygas.
     Knyga suteikia žmogui žinių, idėjų, dvasinio peno, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą, grožio ir moralės sampratą. Knyga padeda tautai pristatyti savo kultūrą kitoms šalims ir susipažinti su kitų tautų kultūra.
     Balandžio 29 dieną į globos namus atvyko svečiai iš Marijampolės „Rotaract" klubo. Marijampolės Rotaract klubo vienas iš tikslų yra suteikti jaunimui galimybių asmenine ir grupine veikla pasitarnauti visuomenei bei skatinti tarptautinį sąmoningumą ir geranoriškumą visų žmonių atžvilgiu, organizuojant švietėjiškus, ekologinius, labdaringus, profesinius, tarptautinius ir kitus renginius. Mes labai džiaugiamės galėdami gauti tokią paramą, kaip mūsų gyventojų bibliotekai naujų knygų, skaitinių. Yra tokių gyventojų, kurie jau „išskaitę" visas bibliotekoje esančias knygas ir jiems tai didelė dovana, kad dabar galės vėl skaityti. Susirinkę į saliuke gyventojai ir klubo nariai susipažino vieni su kitais. „Rotaract" prisistatė iš kur atvyko ir kokia jų veikla. Truputį papasakojo apie knygas kurias mus padovanojo. Gyventojai jiems pasakojo ką jie mėgsta skaityti, pasidalino mintimis apie knygas ir jų skaitymą, ką jiems tai „duoda". Socialiniai darbuotojai klubo nariams pristatė įstaigą, parodę, kaip mes gyvename, ką veikiame. Taip pat lankėsi gyventojų bibliotekoje, trumpai papasakojo apie bibliotekos veiklą.
     Dar kartą norime nuoširdžiai padėkoti „Rotaract" klubo nariams iš Marijampolės, kurie buvo atvykę į globos namus ir labai pradžiugino mūsų gyventojus savo dovanomis. Tikimės, kad ši pažintis nenutruks ir toliau bendradarbiausime.