Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Neįgaliųjų diena

     Gruodžio 3 dieną Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai išskubėjo į socialinę akciją "Aš ir Tu - tai MES" vykusią Kalvarijos gimnazijos stadione, kurioje drauge dalyvavo įvairių įstaigų darbuotojai, mokiniai, žmonės su negalia ir jų artimieji.
     Šia akcija visuomenė buvo kviečiama jungtis ir pasakyti, kad „Aš" - neįgalieji ir jų artimieji, „Tu" - asmenys, neturintys negalios arba artimo sąlyčio su ja ir „Mes" - lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti. Juk bendrystė suteikia abipusio džiaugsmo ir didžiulį troškimą tobulėti.  Kitaip sakant, būtina mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių Lietuvoje ir Europoje, skatinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą. Iš paukščio skrydžio buvo užfiksuota gyva grandine sudarytas simbolis "Neįgalusis".                      
     Pasibaigus akcijai visi jos dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti arbata gimnazijos valgykloje ir nors trumpai pabendrauti, juk svarbu, jog žmonės su negalia neužsidarytų.  Jie taip pat nori tobulėti ir tiesiog gyventi, o ne egzistuoti