Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dviračių žygis Druskininkuose

     Rugsėjo 11-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai išvyko į dviračių žygį „Žvaigždžių orbita" Druskininkuose.
     Žygis prasidėjo 11 val. nuo Čiurlionio gatvės, Druskonio ežero vakariniame krante. Po atidarymo, prasimankštinę, žygeiviai sėdo ant dviračių. Žygio metu dviratininkai žvalgėsi po nuostabias Druskininkų apylinkes, gėrėjosi gamta, kultūriniu ir istoriniu paveldu. Nors dviračiais keliavo 10 kilometrų, tačiau nepajuto nuovargio, nes buvo organizuojamos trumpos pertraukėlės, kurių metu aplankė miesto centre grojantį fontaną, ONE nuotykių parką - kur buvo lengva pasijusti Tarzanu.  Ant Nemuno kranto išsidėsčiusiose 9 trasose įrengta daugiau kaip 130 rungčių. Ypač visus sužavėjo viena iš rungčių - „Tarzano skrydis per Nemuną"- unikali daugiau nei 400 metrų ilgio trasa, nusidriekusi virš didžiausios Lietuvos upės.  Gyventojams patiko A. Česnulio skulptūrų parkas.  Kieme stovi paties šeimininko suręstas vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose išdėstyta A.Česnulio drožinių ekspozicija. Parkas visus nustebino savo grožiu, o ten esančios skulptūros išraiškingais charakteriais, nuotaikomis, judesiais ir jų daugybė, tai tarsi įrodymas, kad skulptorius kupinas kūrybinės energijos menininkas nė dienos neleidžia laiko veltui. Pavėsinėse visi žygio dalyviai galėjo pailsėti, papietauti, pabendrauti ir labiau susibičiuliuoti su kitų globos namų gyventojais.            
    Po žygio visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir geros nuotaikos sugrįžo namo.
    Dviračių žygyje dalyvaujantys nariai neslėpė nei entuziazmo, nei gerų atsiliepimų, jog kiekvienas žygis palieka išties malonius atsiminimus. Ir visi tikino, jog dviračių sportas - tai ne tik sveikata, bet ir malonumas bei puikus laisvalaikio praleidimo būdas.