Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Apsilankymas gyvūnų globos namuose ,,Mindraja“

    Spalio 6 d. norėdami paminėti ,,Pasaulinę gyvūnijos dieną", vykome į Uosinės kaime įsikūrusius gyvūnų globos namus ,,Mindraja". Ne pelno siekianti organizacija jau penkerius metus gaudo beglobius gyvūnus, jais rūpinasi, ieško naujų namų bei šviečia visuomenę.
    Vos atvykus mus pasitiko gyvūnų globos namų įkūrėjas ir direktorius Darius Barzdukas, kuris maloniai sutiko gyventojams aprodyti ,,Mindrajos" teritoriją ir joje įsikūrusius gyvūnus. Paprastai globos namuose glaudžiasi katės ir šunys, kurių šeimininkai atsisakė, tačiau šiuo metu organizacijos valdose ,,karaliauja" tik šunys. Anot ,,Mindrajos" direktoriaus, tokiu metų laiku katės itin reikalingos žmonėms, mat padeda kovoti su graužikais, tad nenuostabu, kad šiuo metu gyvūnų globos namuose jų nėra.
    Tuo tarpu įvairaus amžiaus šunų čia pamatyti galima nuolatos. D. Barzdukas atvykusiems gyventojams pristatė kiekvieną šunį, šiek tiek apibūdino jų charakterio bruožus tam, kad būtų lengviau suprasti kuriuos šunelius glostyti galima, o kurių vertėtų saugotis. Direktorius taip pat papasakojo ir augintinių atsiradimo globos namuose aplinkybes ir užsiminė apie ateities planus.
    Už malonų priėmimą gyvūnų globos namuose ,,Mindraja" Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai atsilygino pasidalindami su gyvūnais savo šiluma ir meile. Žinoma, neapsieita ir be lauktuvių, gyvūnams nuvežėme daugybę skanėstų.