Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Joninės 2018"

  Birželio 22 d. Glėbiais lauko gėlių ir saldumynų pynėmis nešini Kalvarijos socialinės globos namų darbuotojai ir gyventojai sveikino mūsų mylimus Jonus ir Janinas.
  Jonų ir Janinų pasveikinti į svečius taip pat atvyko Jungėnų kaimo kapela „Jungvala" (Vadovė Birutė Zavistauskienė). Gyventojai linksmai sukosi šokių ratelyje, kartu su kolektyvu dainavo jiems žinomus kūrinius, o iki soties prisilinksminę keliavo ieškoti paparčio žiedo.
  Birželio 23 d. popietę praleidome ,,braidydami" po žolynus ir rinkdami lauko gėles, iš kurių pynėme vainikus. Pasipuošę galvas vainikais keliavome į Joninių šventę Kalvarijos Karališkajame parke. Laukdami trumpiausios metų nakties, kartu su šventės dalyviais iš užmaršties pažadinome senąsias Joninių tradicijas, dalyvavome apeigose: apdainavome medžius, išbandėme savo jėgas meilės burtuose ir sukomės šokių rateliuose.
  Šventėje skambėjo folkloro ansamblio „Diemedis", Brukų folkloro ansamblio „Bruknyčia", Liaudiškos muzikos kapelos „Giminės", pučiamųjų orkestro ir kt. atliekami kūriniai. Stebėjome šokėjų pasirodymus, o vėliau ir patys linksmai trypėme šokių aikštelėje.