Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vokalinio ansamblio „Puriena“ koncertas.

     Kovo 15-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namuose skambėjo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų rajono filialo vokalinio ansamblio „Puriena" koncertas.
     LASS Prienų rajono filialo pirmininkė Irena Karsokaitė siekia didinti regėjimo negalią turinčių žmonių savarankiškumą, todėl subūrė muzikos mėgėjus ir sukūrė ansamblį „Puriena". Ansambliui vadovauja dvasine stiprybe žavinti, gyvenimo džiaugsmu ir energija trykštanti Onutė Matusevičiūtė. Su savo koncertinėmis programomis ansamblis dalyvauja įvairiuose renginiuose visoje Lietuvoje.
     Organizacijoje yra žmonių, kurie, be regėjimo negalios, turi dar kitokių sveikatos problemų, todėl jų gyvenimas apsiriboja tik savais namais ir LASS organizuojamomis išvykomis bei koncertais. Kalvarijos socialinės globos namų gyventojams „Puriena" dovanojo valandos trukmės koncertą.  Jų programoje buvo ne tik dainuojamos dainos, tačiau ir menamos mįslės, skaitomos eilės.
     Visi gyventojai ansamblį spėjo pamilti už jų jautrias dainas, šilumą ir nuoširdų santykį su žiūrovais. Po koncerto svečiai buvo pakviesti prie arbatos puodelio ir saldaus pyrago gabalėlio papasakoti apie save.