Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Renginys "Muzikinė karuselė"

     Lapkričio 5 d. Kalvarijos savivaldybės kultūros centre vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Muzikinė karuselė". Renginį atidarė ir sveikinimo žodžius tarė Kalvarijos socialinės globos namų direktorė N. Zavickaitė, Kalvarijos miesto meras V. Plikaitis ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos ,,Viltis" vadovė M. Ražinskienė. Susirinkusiems svečiams ir žiūrovams pasirodymą dovanojo Kalvarijos gimnazijos mokinių choras.
     Kiekvienais metais Kalvarijos socialinės globos namų organizuojama ,,Muzikinė karuselė" įgauna naujų atspalvių. Keičiasi ne tik scenos išvaizda - dekoracijos, bet ir renginio tematika. Šiais metais scenoje karaliavo žymiausi Lietuvos šlagerių karaliai ir karalienės.
     Šventėje dalyvavo šešių globos namų sudarytos atstovų komandos iš Strėvininkų, Suvalkijos, Didvyžių, Ilguvos, Veisiejų bei Kalvarijos socialinės globos namų. Visų globos namų atstovai buvo prašomi į renginį atvykti pasiruošus pasirinkto šlagerių karaliaus ar karalienės parodiją. Globos namų gyventojai bei darbuotojai prašymą įvykdė, tad scenoje buvo galima išvysti daugybę ryškiausių Lietuvos atlikėjų. Komandų nariai stebino savo išradingumu: kostiumų pagalba gyventojai neatpažįstamai pasikeitė ir vienai dienai tapo Lietuviškos scenos žvaigždėmis: I. Valinskiene, V. Šiškausku, Radži ir kitais gerai pažįstamais atlikėjais. Taip pat buvo galima išvysti ir šešėlių teatrą, trumpus vaidinimus, išgirsti talentingiausių gyventojų balsus, jų gebėjimus groti muzikiniais instrumentais.
     Pasibaigus renginiui linksmybės nesibaigė. Atvykusių globos namų atstovai buvo pakviesti prie vaišių stalo, salėje skambėjo gyva muzika. Po renginio prie vaišių stalo susibūrę socialinės globos namų gyventojai dalinosi vieni su kitais įspūdžiais, bendravo ir galiausiai įsisuko į šokių sūkurį.