Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Psichinės sveikatos dienos paminėjimas

     Š.m. spalio 10 dieną globos namuose buvo paminėta Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Pagrindinis renginio tikslas - didinti gyventojų informatyvumą apie psichikos sveikatos gerinimą. Vyr. slaugytoja gyventojams pasakojo, kas tai yra psichikos sveikata, kokie veiksniai įtakoja jos pagerėjimą bei pablogėjimą.
     Psichologė pravedė relaksacijos užsiėmimą, prieš tai informavus dalyvius apie tai, kad  vienas iš veiksmingiausių ir sveikiausių liguisto nerimo bei jo psichologinių ir fiziologinių apraiškų įveikimo būdų - relaksaciniai užsiėmimai. Juos praktikuojant išmokstama valingai atsipalaiduoti, atkuriami fiziologiniai ir psichologiniai organizmo resursai, todėl pagerėja fizinė ir psichologinė savijauta, žmogus jaučia mažiau nerimo, labiau pasitiki savimi.
     Po relaksacijos užsiėmimo su gyventojais buvo pravesta viktorina. Visi dalyviai turėjo prisiminti vyr. slaugytojos ir psichologės pateiktą informaciją ir už teisingus atsakymus buvo apdovanoti. Socialinės globos namuose kiekvieną dieną vyksta relaksacijos užsiėmimai, kuriuos veda psichologė. Gyventojai buvo paraginti lankyti užsiėmimą ir taip sau padėti. Lankantiems relaksacijos užsiėmimus buvo įteikiamos mažos smulkmenėlės, kuriomis norėta gyventojams padėkoti už jų „ištikimybę". Tie kurie atėjo į renginį liko patenkinti ir sužavėti relaksacija. Išeidami gyventojai jautėsi pailsėję, atsigavę ir nusiraminę.