Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paskaita "Būk budrus- būsi saugus"

     Balandžio 9 d. Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai dalyvavo paskaitoje "Būk budrus, būsi saugus".  Kalvarijos policijos komisariato pareigūnė Daiva Sinkevičienė supažindino globos namų gyventojus su saugaus eismo taisyklėmis, užtikrinančiomis saugumą gatvėje. Kartu su gyventojais buvo peržiūrėti filmai ir aptarta - kaip saugiai pereiti gatvę, kaip nešioti atšvaitus, kaip elgtis gatvėje ir kt.
     Pareigūnė gyventojus skatino kelyje būti atsargesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais, taip pat supažindino su smurto rūšimis, priminė, kaip derėtų elgtis išėjus ar su dviračiu išvažiavus į gatvę: kuria kelio puse eiti, važiuoti, ką dėvėti, kad būtų pastebimi kitų eismo dalyvių.
     Apie atšvaito svarbą šiandien informacijos gausu, tačiau eismo dalyviai į gatvę ar kelią vis dar išeina, pamiršę jį prisisegti. Pareigūnė, pasitelkus pavyzdžius, aiškino jų reikalingumą, demonstravo, kaip reikia teisingai užsidėti ir nešioti atšvaitą. Į susitikimą lektorė atvyko ne tuščiomis. Ji gyventojams padovanojo atšvaitus, palinkėjo jiems būti saugiems ir matomiems. Paskaitos dalyviai džiaugėsi dovanomis ir pažadėjo apie atšvaitus papasakoti ir kitiems, visur ir visada juos nešioti, saugiai elgtis kelyje.