Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pasaulinė sveikatos diena

     Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „sveikata - brangiausias turtas", bet ir įsitikinę jo teisingumu. Sveikata iš tiesų yra brangesnė už bet kokius turtus ar pinigus.
     Balandžio 19 dieną globos namuose vyko renginys skirtas Pasaulinei sveikatos dienai. Ryte ragindami visus gyventojus susirinkome lauke daryti rytinės mankštos. Skambant garsiai muzikai visi norintys aktyviai mankštinosi su plačiomis šypsenomis. Po mankštos visi sveikuoliai buvo apdovanoti medaliais ir „sveikuolių" sausainiais, kad net tik mankštintųsi, bet ir sveikai maitintųsi. Smagiai pasimankštinę pradėjome ruoštis kroso varžybomis. Entuziastų buvo truputį mažiau negu mankštoje, bet varžytis kartu su trimis vaikinais išdrįso ir dvi merginos. Jos norėjo vienodų galimybių varžantis su vaikinais. Kroso dalyvius garsiais plojimais palaikė žiūrovai ir ragino nepasiduoti merginas. Taigi finišą pasiekė du vaikinai ir trečiąją vietą užėmė mergina. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir vitaminų šaltiniu, kad pasistiprintų ir atgautų išeikvotas jėgas.
     Šis renginys nepaliko nei vieno abejingo gyventojo, nes dauguma klausinėjo, kada vėl bus organizuojamos kroso varžybos ir mankšta. Jie dar ilgai būriavosi lauke džiaugdamiesi pasirodžiusia saule, geru oru ir garsia muzika.