Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mindaugo dienos

     Šiemet buvo minima 760-osios Lietuvos karalius Mindaugo karūnavimo metinės. Šia proga liepos 5 dieną mūsų globos namų bendruomenė buvo pakviesta į Strėvininkų socialinės globos namus kur vyko renginys „Mindaugo dienos".
     Šventė buvo pradėta Lietuvos valstybės himno giedojimu, eilėmis bei dainomis. Globos namų direktorius K. Jakelis sveikindamas su švente, priminė, kad kiekvienas iš mūsų esame savo šalies dalis ir kokią ją savo darbais kuriame, tokią ir turime - viskas priklauso nuo mūsų pačių. Po sveikinimų ir linkėjimų meninė programa visus svečius ir gyventojus nukėlė į karaliaus Mindaugo rūmų menę, kai Mindaugas gabaliukas po gabaliuko lipdė Lietuvos valstybę. Aktoriai pasipuošę šventiniais kostiumais ir didingos rūmų sienos kiekvienam leido pajusti istorijos tėkmę. Atminimui svečiams buvo įteikta molinė, senųjų ir šių laikų, Lietuva. Taip pat visiems svečiams buvo įteikiami „vėjo malūnėliai". Šventinėje buvo kupina dainų, šokių bei puikios nuotaikos. Pailsėti nuo šokių ir linksmybių, visus subūrė šventinio šiupinio kvapas ir gaivi gira. Visiems atvykusiems į šia švente mūsų gyventojams, bei darbuotojams buvo malonu susipažinti ir pabendrauti su šių globos namų bendruomenės nariais. Mes turėjome garbės apžiūrėti šių didingų rūmų patalpas. Viską parodyti ir papasakoti apie save, bei veiklą mielai sutiko globos namų darbuotojai.
     Šventėje dalyvavo Kaišiadorių socialinių paslaugų centro atstovai,  Kaišiadorių socialinės paramos skyriaus vedėja, Didvyžių socialinės globos namų kolektyvas, bei Ruklos pabėgėlių priėmimo centro neįgaliųjų socialinės globos skyriaus darbuotojai ir gyventojai, Žiežmarių pradinės mokyklos-darželio direktorė ir pavaduotoja.
`    Ši išvyka į nuostabią šventę mums visiems paliko neišdildomus įspūdžius. Džiaugiamės, kad galėjome artimiau susipažinti ir pabūti su Strėvininkų socialines globos namų bendruomene. Ačiū Jiems už šią suteiktą galimybę, tikimės, kad ši gražiai prasidėjusi draugystė ir toliau „gyvuos".