Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kaziuko mugė

     Vasario 27 dieną lankėmės Kaziuko mugėje kurią organizavo Marijampolės vaiko tėviškės namai. Renginys vyko Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje. Mugėje buvo galima įsigyti įvairių, originalių ir nebrangių vaikų darbelių. Su Marijampolės vaiko tėviškės namų globotiniais, kartu prekiavo ir „Dangaus vaikų" bei Maltos ordino vaikų dienos centrų  vaikai. Taip pat parodos salėje galėjome pasigėrėti eksponuojamą Albinos Virbickienės fotografijų parodą „Perlai dulkėse". Gyventojai apžiūrėję visus darbelius ir išsiklausinėją vaikų kaip juos pagamina ir iš kur semiasi idėjų, panoro kitais metais prisijungti prie šios idėjos ir sudalyvauti su savo darbais.
     Šią dieną buvo puikus oras tad nusprendėme visi kartu pasivaikščioti po miestą, nueiti iki poezijos parko, pasigėrėti atgimstančia gamta, pasitreniruoti ant esamų „treniruoklių".
     Po visų įspūdžių grįžome namo laimingi ir su pakilia nuotaika, bei noru greičiau pasidalinti su kitais gyventojais matytais darbeliais, idėjomis ir paraginti kitus gyventojus pradėti kurti ir gaminti.