Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Išvyka į Kriaučiūno biblioteką

     "Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks yra kurdamas. Menas yra didysis žmoniškumo pranašas daiktų pasaulyje". Vydūnas.
      Balandžio 17 dieną Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai išvyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką ir joje  įsikūrusį vienintelį visoje  Lietuvoje Multicentrą. Mus pasitiko bibliotekos darbuotoja ir supažindino su atnaujinta, erdvia biblioteka, interaktyviu mokymosi centru, skirtu mokslui ir pažinimui, kuriame siūlomos plačios veiklos sritys ir tyrinėjimai, skatinamas ir ugdomas vaikų ir paauglių kūrybiškumas, jiems suteikiama galimybė realizuoti savo idėjas. Multicentre organizuojami grupiniai ir individualūs užsiėmimai skirtingų amžiaus grupių vaikams ir paaugliams, įvairiomis temomis ir formomis.  Kriaučiūno viešoji biblioteka teikia informacijos, kultūros ir edukacines paslaugas įvairioms Marijampolės savivaldybės gyventojų grupėms ir suteikia jiems galimybę realizuoti įvairialypius informacinius ir rekreacinius poreikius.  Jaunimui sudarytos sąlygos turiningai leisti laisvalaikį, bendrauti, išreikšti save, pristatyti savo kūrybą bibliotekoje ir internetinėje erdvėje. Laisvalaikio ir ekspozicinėje erdvėse organizuojamos parodos, sukurtų filmų peržiūros, muzikos perklausos. Gyventojams ypač patiko virtualios realybės kambarys ir akiniai, kuriuos galėjo išbandyti visi norintys.
    Apsilankymas Marijampolės bibliotekoje ir multicentre paliko neišdildomą įspūdį, norą dar ir dar kartą sugrįžti čia, nes sužinojome ir išmokome daug naujų dalykų.
    Oras buvo  gražus, todėl aplankę Vytauto ir Poezijos parkus, kelionę tęsėme Marijampolės kultūros centre, kuriame vyko įvairios parodos: Vitalijaus Berdenkovo skulptūrų paroda, dar tik ruošiama velykinė paroda "Pavasario simfonija" karikatūrų paroda " Lašas po lašo - gyvenimą sutašo". 
     Nors trumpam prisilietę prie meno, geros nuotaikos, kupini įspūdžių sugrįžome namo.