Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adventinis vakaras

     Gruodžio 15 d. Kalvarijos savivaldybės kultūros centre vyko jaukus Advento vakaras, kuriame dalyvavo ir Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai.
     Vakaras prasidėjo skambant Folkloro ansamblio „Diemedis" (vad. Žydruolė Mankauskaitė-Zenevičienė)  muzikai.
    Pasirodžius ,,Diemedžiui" ant scenos sugužėjo Kalvarijos savivaldybės kultūros centro Jungėnų mėgėjų teatro aktoriai (rež. Reimundas Tyras), kurie  pasidžiaugė per metus parodytais ir visų jau pamėgtais spektakliais.
    Teatro spektaklių ištraukomis buvo pristatyti į Advento vakarą susirinkę kolektyvai ir jų pasirodymai. Jungtinį pasirodymą žiūrovams padovanojo Akmenynų liaudiškos muzikos kapela (vad. Vilma Zdanienė), Liaudiškos muzikos kapela „Giminės" (vad. Alė Zavistauskienė) ir  Jungėnų kaimo kapela „Jungvala" (vad. Birutė Zavistauskienė). Muzikos kūriniais taip pat džiugino pučiamųjų instrumentų ansamblis (vad. Remigijus Gecevičius), Brukų folkloro ansamblis „Bruknyčia" (vad. Romualda Vasikonienė), smagiai ant scenos trypė Kalvarijos trečiojo amžiaus universiteto šokių kolektyvas „Aštuonnytis" (vad. Eleonora Ulevičienė). Trumpai pasirodė ir teatro ,,Titnagas" aktoriai Robertas Degutis ir Evelina Didvalienė, kurie įkūnijo Joną Basanavičių ir Gabrielę Eleonora Mohl.
    Renginyje dalyvavo ir kolektyvų pasirodymus stebėjo Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis bei Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė.
    Meras pasidžiaugė, kad tokiame nedideliame mieste kaip Kalvarija gyvuoja tiek daug meno kolektyvų, kurie garsūs ne tik Kalvarijos savivaldybėje, bet ir visoje Lietuvoje. Taip pat linkėjo ir artėjančiais 2019 metais nepristigti kūrybinių idėjų, energijos ir noro kurti bei dalintis savo talentu su aplinkiniais.
    Kultūros centro direktorė Laima Kupstienė ir etninės kultūros specialistė Rasa Januškienė dar kartą tarė ,,ačiū" visiems kolektyvams, kurie dalyvavo
    Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...", taip pat tiems, kurie visuomet Kultūros centro darbuotojams ištiesia pagalbos ranką. Po gausybės pasirodymų ir padėkų susirinkusieji buvo pakviesti pabūti kartu prie šventinio stalo.