Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adakavo socialinės globos namų organizuojamas renginys ,,Ir aš galiu“

    Spalio  25-tą dieną Kalvarijos socialinės globos namų gyventojai  buvo pakviesti į Adakavo socialinės globos namų organizuojamą Respublikinį renginį ,,Ir aš galiu", kuris vyko Tauragės kultūros centre. Renginyje dalyvavo gyventojai iš aštuoniolikos įvairių socialinės globos namų.  Šios gražios  ir kilnios šventės tikslas buvo  vienyti globos namų bendruomenę, parodyti negalią turinčio asmens gebėjimus ir suteikti galimybę saviraiškai. Visi atvykusieji  galėjo  įrodyti, kad neypatingų žmonių nebūna, kiekvienas dalyvis -   talentingas, unikalus ir kūrybingas.  Tokios gausybės kolektyvų iš  įvairių socialinės globos namų tikrai  ne kasdien išvysi. Renginio dalyvius pasveikino  Tauragės rajono savivaldybės  atstovai,  LR seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Valinčienė,  Adakavo bažnyčios  kunigas, rajono tarybos nariai ir kiti svečiai
     Visų kolektyvų pasirodymai buvo vienas už kitą geresni. Žmonės šoko, dainavo, grojo, vaidino ir rodė pantomimos spektaklius. Su savo literatūrine - muzikine kompozicija „Stebuklas" šioje šventėje dalyvavo ir mūsų gyventojai. Mes taip pat žiūrovams įrodėme, kad  gebame šokti, vaidinti ir ypač visiems patiko sceninis įvaizdis, todėl ir buvome už tai  apdovanoti padėka. Parsivežėme ir daugiau dovanų: skanų tortą, knygą apie Tauragę, specialius marškinėlius su užrašu „Ir aš galiu".
    Ši graži šventė  visiems labai patiko. Ypač nuotaiką praskaidrino ir visus dalyvius  išjudino grupė „Lietuvaičiai". Namo važiavome linksmi ir laimingi, supratę, kaip gera  pabūti kartu, pabendrauti.