Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Stiprus kai Tu šalia“

   Lapkričio 20 d. Rokiškio kultūros centre vyko tradicinė Socialinės globos įstaigų menų diena, skirta tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti ,,Stiprus kai Tu šalia". Skemų socialinės globos namai renginį organizuoja jau penktus metus iš eilės. Šį kartą programoje dalyvavo 13-os globos namų atstovai bei su jais kūrinius paruošę žinomi Lietuvos atlikėjai, menininkai.
   Su globos namų kolektyvais scenoje pasirodė Inga Valinskienė, Česlovas Gabalis, Romas Dambrauskas, grupė ,,Jonis", ,,Mexikano" ir būrys kitų gerai Lietuvoje žinomų atlikėjų. Kartu su mūsų globos namų kolektyvu šiais metais scenoje dainavo ir savo šiluma dalinosi ,,TV Pagalbos" žvaigždė Gerda Stiklickienė. Gyventojai su Gerda atliko du kūrinius: ,,Nenoriu" ir ,,Aš jau toli".
   Globos namų gyventojai, kurie dalyvavo neįgaliųjų dienos minėjime ne tik džiaugėsi puikiu renginiu, bet ir sėkmingai praėjusiu savo pasirodymu, atlikėjos geranoriškumu. Su ,,TV Pagalbos" žvaigžde Gerda taip susidraugavome, kad susitarėme pasimatyti bei kartu ruoštis ir kitų metų neįgaliųjų dienos minėjimui Rokiškyje.

                                                                                                                                                                                                                           NUOTRAUKOS