Po mažą žingsnį kartu

     Birželio 28-osios dienos popietę Kalvarijos socialinės globos namų kieme skambėjo linksma muzika, vyko šokiai, aidėjo juokas ir nuoširdūs pašnekesiai. Pas mus svečiavosi projekto „Po mažą žingsnį kartu" vykdytojai.
     Socialinis projektas „Po mažą žingsnį kartu" organizuoja akcijas, siekia suburti vienišus žmones, skatina tarpusavio bendravimą, kuria nuotaikingą atmosferą. Projekto dalyviai vadovaudamiesi šūkiu „Mes už Kalėdas ir gerumą išsisus metus" keliauja po globos namus ir dovanoja žmonėms šventę.                      
     Talentingi ir geros valios žmonės susivieniję į bendrą komandą iš visos Lietuvos. „Maisto manija" iškepė nuostabius pyragus, vaišino žmones, energinga ir charizmatiška daininkė  Eva koncertavo ir vedė renginį, „Vosy Media"  fotografai įamžino nepakartojamas šventės akimirkas, Juozas Pocius deklamavo eiles, dainavo ir grojo Arūnas Klimas. Taip pat prie šventės prisidėjo PITEX skaitmeninės spaudos ir tekstilės įkūrėjai Mantas ir Saulius, bei stilistas Erikas Bružikas.                      
      Nuoširdžiai dėkojame projekto „Po mažą žingsnį kartu" organizatoriams už iniciatyvumą, bendradarbiavimą, nuotaikingą šventę.  
                                                                                                                                                                     „Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo."      
                                                                                                                                                                 (Amerikiečių filosofas ir poetas Ralph Waldo Emerson)