Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

,,Šv. Valentino diena"

Meilė - tai akimirka, švystelėjanti visų saulių ir žvaigždžių visatos spindesiu

 M. K. Čiurlionis.

   Vasario 15 dieną globos namuose dvelkė meile ir šiluma - minėjome šv. Valentino dieną. Meilės dienai gyventojai ruošėsi iš anksto. Iš pradžių visi kartu gaminome šventines dekoracijas: meilės medį, ant kurio šakų sutūpė širdelės, drugiai bei pelėda, taip pat iš juostelių klijavome širdeles, kuriomis vėliau papuošėme salės lubas.

   Šv. Valentino diena apipinta daugybe skirtingų legendų. Vienoje iš jų pasakojama, jog už nepaklusnumą Valentinas buvo nuteistas mirti, tačiau laukdamas bausmės įsimylėjo kalėjimo prižiūrėtojo dukrą ir vasario 14 dieną parašė jai laišką. Nuo tada vasario 14-ąją įsimylėjėliai vieni kitiems rašo bei dovanoja atvirukus. Gyventojai tradiciškai taip pat kūrė rankų darbo atvirukus, o atėjus šv. Valentino dienai juos įteikė savo simpatijoms.

   Globos namuose vasario 15-ąją, minėdami šv. Valentino dieną, į svečius pasikvietėme Reginą Bungardienę. Svečias persikūnijo į vyriškį - Valentiną, kuris klaidžiojo globos namuose ir ieškojo sau skirtos ,,Valentinos". Gyventojus, kurie negalėjo ateiti į šv. Valentino dienos minėjimą, ponas Valentinas aplankė ir pasveikino jų kambariuose bei padovanojo po širdies formos balioną. Tuo tarpu visus kitus gyventojus Valentinas ragino apsilankyti šventėje, kurioje vėliau visi kartu šoko ir žaidė įvairius žaidimus.
NUOTRAUKOS